KONST / Litografier / Färglitografi 13535511
nr 1353 5511
Lars Melander
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, "Amoroso II". Signerad, numrerad 64/80. Motivet: 40x30 ca
Lars Melander, född 1939 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:59:02
9/10 08:02:40
100 kr
12/10 18:35:11
Lars Melander
Läs mer om Lars Melander